Twoje gospodarstwo rolne to nie tylko miejsce pracy, to często serce i dusza całej rodziny. To miejsce, gdzie tradycje rodzinne przechodzą z pokolenia na pokolenie, a praca na ziemi to nie tylko sposób na zarabianie, ale także sposób życia. Planując sukcesję, możesz zapewnić ciągłość tej ważnej dziedziny, umożliwiając przekazanie wiedzy i doświadczenia kolejnym pokoleniom.

Poznaj powody dla których warto zaplanować sukcesję.

Sukcesja w gospodarstwie rolniczym – dla rodzinnych tradycji

Dla wielu rodzin rolniczych, praca na ziemi to nie tylko źródło utrzymania, ale także sposób życia. To zrozumiałe, że każdy chce, aby ta pasja i ciężka praca były kontynuowane przez naszych potomków. Jest to nie tylko obowiązek, ale także piękna część dziedzictwa rodzinnej ziemi. Dzięki sukcesji, nasza pasja może trwać przez wiele pokoleń.

Działalność rolnicza i sukcesja- przekazywanie wartości

Planując sukcesję, nie tylko zapewnimy przyszłość naszego gospodarstwa, ale także umożliwimy młodszym członkom rodziny naukę od naszych doświadczeń. To wartość, którą trudno przecenić. Przekazywanie tradycji i wiedzy rolniczej kolejnym pokoleniom to dar, który nie tylko wzmacnia naszą dziedzinę, ale także kształtuje charaktery i buduje więzy rodzinne.

Inwestycja w przyszłość- planowanie sukcesji

Planując sukcesję, inwestujemy w przyszłość naszego gospodarstwa i naszej rodziny. To proces, który wymaga staranności i mądrych decyzji. Jeśli potrzebujesz pomocy w ułożeniu planu sukcesji, jestem do dyspozycji. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem email: urbanek@kancelariaurbanek.com.pl lub zadzwonić pod numer 607-678-337. Wspólnie ułożymy dobry plan dla Twojego gospodarstwa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *