dzierżawie gruntów

Odkryj klucz do sukcesu w wynajmie gruntów na farmy fotowoltaiczne i wiatrowe – dołącz do naszych warsztatów!

Jesteś właścicielem gruntów, rolnikiem, czy może dziedziczyłeś nieruchomość, ale nie jesteś pewien, jak ją efektywnie wykorzystać w branży energii odnawialnej? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykłą okazję – dwudniowe warsztaty, które pomogą Ci zrozumieć, negocjować i osiągnąć sukces w wynajmie gruntów na farmy fotowoltaiczne i wiatrowe!

W dzisiejszych czasach energia odnawialna staje się coraz bardziej popularna, a farmy fotowoltaiczne i wiatrowe są jednymi z głównych źródeł zielonej energii. To doskonała szansa na zarobek i ekologiczny wpływ na otoczenie, ale sukces wymaga wnikliwej analizy umów wynajmu gruntów.

To tutaj właśnie nasze warsztaty wkraczają do akcji.

Dlaczego warto uczestniczyć?

  1. Zrozumienie umów dzierżawy-poznasz  kluczowe zapisy umów wynajmu gruntów pod farmy fotowoltaiczne i wiatrowe. Nie będziesz musiał martwić się, że coś umknęło Twojej uwadze .
  2. Praktyczna wiedza: nasze warsztaty to nie tylko teoria. Będziesz uczestniczył w praktycznych zajęciach i case study, które pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę w realnych sytuacjach.
  3. Lepsza pozycja w negocjacjach: Uczestnictwo w warsztatach pozwoli Ci podpisywać korzystne umowy i zyskać przewagę w negocjacjach.

Kto powinien wziąć udział?

Nasze warsztaty są dedykowane:

  1. Właścicielom gruntów, którzy chcą uniknąć pułapek umów wynajmu.
  2. Rolnikom, którzy chcą zwiększyć zyski ze swoich gruntów.
  3. Osobom, które odziedziczyły nieruchomości i nie są pewne, jak je efektywnie wykorzystać.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się 17 i 18 listopada – szczegóły otrzymasz po zapisie pod tym linkiem.

Warsztaty poprowadzi Monika Urbanek, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w weryfikacji umów, ale także w prowadzeniu negocjacji.

Nie przegap tej okazji! Zapisz się już teraz i daj sobie szansę na lepszą przyszłość związana z wynajmem gruntów na farmy fotowoltaiczne i wiatrowe.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami . Czekamy na Ciebie na naszych warsztatach, gdzie wspólnie odkryjemy klucz do sukcesu w wynajmie gruntów na farmy fotowoltaiczne i wiatrowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *