Wracamy do tematu dzierżaw. Fotowoltaika i wiatraki to ciągle temat na topie. Obserwując wysyp artykułów oraz reklam i ofert mam wrażenie, że popularność energii odnawialnej dopiero się rozpędza.

Interesuje Cie ten temat? Planujesz wydzierżawić ziemię? Zobacz co mamy dla Ciebie na blogu!

Na blogu znajdziesz dwa artykuły dotyczące dzierżawy

Jest tam mnóstwo informacji i praktycznych wskazówek dotyczących problematycznych zapisów w umowie. Przeczytaj i zobacz, na co zwrócić uwagę i które zapisy wymagają Twojej szczególnej uwagi.

Darmowe webinary o umowach dzierżawy

Zapraszam was też do obejrzenia dwóch webinarów, które zorganizowałam na FanPage Prawnikrolnika w formie live.

Jak przygotować się do zawarcia umowy? Czy da się negocjować warunki? Na co zwrócić uwagę w umowie? Tego dowiesz się oglądając:

➡ część 1

➡ część 2

Czy rolnik ma szanse w starciu z wielką firmą?

Czytaj. Nie spiesz się. Negocjuj- to podstawy, którymi musisz się kierować, żeby wywalczyć korzystne dla Ciebie zapisy.

Pobierz bezpłatnie mini poradnik dotyczący umów dzierżawy

Zachęcam też do zapisu na nasz newsletter. Zapisując się, odbierzesz zestawienie 10 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, zanim podpiszesz umowę.

 

Potrzebujesz porady prawnej?

Mam nadzieję, że dowiedziałaś/dowiedziałeś się z artykułu przydatnych dla Ciebie rzeczy.

Jeśli Twoja sprawa wymaga konsultacji i  potrzebujesz porady prawnej to skontaktuj się proszę ze mną- zadzwoń lub napisz mail. Wszystkie informacje kontaktowe są  w zakładce Kontakt oraz panelu bocznym (lub poniżej jeśli czytasz artykuł w telefonie) oraz w zakładce   PRACUJ ZE MNĄ

Jeśli masz jakieś pytania czy uwagi zostaw pod artykułem komentarz.

A jeśli zainteresował Cię artykuł, kliknij proszę  „Lubię to” poniżej tekstu, udostępnij  lub zajrzyj na moją stronę na Facebooku–  PrawnikRolnika  i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami.

 

One thought on “Fotowoltaika i wiatraki – Co u nas znajdziesz?”

  1. Bardzo dziękuję za informację i wskazówki , dzięki Pani już wiemy że to jednak nie dla nas , lubimy spać spokojnie zwłaszcza w naszym wieku 😉 Jesteśmy Pani wdzięczni za przekazywaną wiedzę , zwłaszcza że wiedza kosztuje . Serdecznie Pozdrawiamy z pojezierza rajgrodzko-augustowskiego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *